Leden 2009


Ross Geller

4. ledna 2009 v 12:50 | Michal |  přátelé
Ross Geller
Zaměstnání: pracuje jako profesor na univerzitě, dříve jako paleonotlog v muzeu
Rodina: otec Jack, matka Judy, sestra Monica, syn Ben (* 1995), dcera Emma (*2002)
Ex-milenky: Carol Willick, Julie, Rachel Green, Bonnie, Emily Waltham, Mona
Zájmy: paleontologie, věda, fotbal

Charakteristika: Ross byl na střední škole zamilovaný do Rachel, začali však spolu chodit až po deseti letech. Ross byl Chandlerovým spolubydlícím na koleji a hráli spolu v studentské kapele. Je třikrát rozvedený. S Carol Willick se rozvedl, protože ona zjistila, že je lesbička. S Emily Waltham proto, že při obřadu vyslovil jméno Rachel a Emily mu pak nemohla věřit. Zrušení třetího manželství požadovala Rachel, jelikož se vzali v dost podnapilém stavu a v té době už jejich city vyhasly. S Carol má syna Bena. Rachel mu porodila dceru Emmu. Když se kvůli Emily vystěhoval ze svého bytu a posléze z nového byl vyhozen, nastěhoval se k Joeymu a Chandlerovi, pak se mu podařilo získat byt šeredného tlustého naháče. Jeden čas Rossovým domácím mazlíčkem byla opička jménem Marcel, kterou pak musel kvůli "pohlavní zralosti" dát do ZOO. Marcel se poté stal hvězdou showbyznysu.


On-line hra - ABC

2. ledna 2009 v 10:39 | Michal |  Hry
Informace: Nahoře máte slovo a v té tabulce musíte klikat na písmanka jak dou v tom slově za sebou. Je to na čas
Ovládání: Myší
Žánr: Logické
Praha 30.12.08 a P.F. od Uaninky

2. ledna 2009 v 10:17 | Michal |  Aktuálně na blogu
30.12. jsme byly v Praze. Bylo to upa super nádherný. Vyjížděli jsme v 9.00. Auta jsme nechali na parkovišti a šli jsme do metra. Dojeli jsmetam kam jsme měli a šli jsme do paladia.... chtěl jsem si tam koupit nějaké oblečení ale nic se mi tam nelíbilo :(. Pak jsme šli do betlémské kaple ( příšerná nuda) a na oběd - spíše večeři protože bylo 15:30. Nakonec jsme šli na Václavák kde jsme chodili po stáncích .... taky jsme zašli do toho obchodu u metra na Václaváku kde prodávaj CD, DVD, PC Hry apod. (ten obchod jse jmenoval nějak na B) Taky jsme šli do mekáče a pak jeli domu.

Silvestr 2008

1. ledna 2009 v 9:33 | Michal |  Aktuálně na blogu
Včera byl ten den kdy všichni chlastaj a jedí brabůrkynebo chlebíčky. Ano je to Silvestr. Byly jsme s rodiči a ségrou u jednoho kámoše. od 8 až do 12 jsme seděli u compu (asi jako většina lidí). Nejdřív jsme hráli Trackmania, který vyšlo v ABC, pak jsme se na youtube koukaly na videa a podobný blbiny. Já se jednou pobrindal červeným vínem a kámoš dvakrát šampáněm. Taky jsem se přecpal chlebíčkama (zato jsem neměl žádný brambůrky) ;D. Ve 12.00 jsme šli stejně jako každej, pouštět rachejtle a podobný ptákoviny. Venku byla zima jak ¨na Severnim pólu takže jsem dostal rýmu. Jinak to bylo suprový.