TS3 - Vytvoř si Simíka - zcela nové možnosti

23. ledna 2009 v 7:13 | Michal |  The Sims 3
  • Jste skalními fanoušky nové série The Sims? Milujete tvoření simíků? Oblékání? No v tom případě je tento článek o nové tvorbě simíků přesně pro vás!
  • Stačí kliknout na celý článek

CAS ("Create a Sim" neboli "Vytvoř si Simíka") je jednou z částí hry Sims 3, která je zcela odlišná od předešlé verze Sims 2. Hráči mají totiž téměř neomezené možnosti. Tvoření a změny jsou jednodušší než ve druhém pokračování a hlavně bez zbytečného nahrávání a čekání. CAS je rozdělen do několika oblastí, které hráč může libovolně upravovat v reálném čase jedním kliknutím. Nebaví vás tvorba Simíka, nevadí! Můžete si zvolit jeden z přednastavených vzhledů nebo kliknout na tlačítko náhodného výběru. Pojďme se podívat blíže na vylepšený CAS:

Základy

Zde si hráč zvolí jméno, příjmení, barvu pleti a upravuje tělesnou strukturu (váhu a velikost svalů). V Sims 3 již hráč nenajde UFO, může si však svého Simíka právě do takového mimozemšťana stylizovat. Jak jsem již zmínila, v základech lze totiž měnit barvu pokožky. Můžete si vybrat ze čtyř barev pokožky, které můžete dále upravovat (odstíny).

Vlasy

Další částí CAS je editor vlasů. Zde si můžete vybrat buď účes, nebo zvolit svému Simíkovi klobouk či čelenku. V oblasti vlasy a doplňky se hráči poprvé setkají s možnostmi volby vlastních textur a barev. Pokud uživatel upřednostňuje účesy bez doplňků, ani tehdy nezůstane o nic ochuzen. Úprava vlasů je v Sims 3 velmi zdařilá. Hráči si mohou vytvářet doslova tisíce různých barev a střihů a vždy se budou odlišovat od ostatních Simíků. Kromě úpravy vlasů si hráči můžou zvolit tvar a barvu obočí. Novinkou je též možnost editace délky řas.

Vzhled

Úpravy obličeje jsou také dost propracované. Není tak jednoduché si vytvořit dokonalou tvář, neboť máme na výběr z pestré palety úprav nosu, úst a očí. Hráč si může upravit vzhled pomocí dvou editorů. Základní - předem nastavené části - a pokročilý, kde si může sám upravit každou část dle vkusu a nálady. V Sims 3 se tvůrci snažili co nejvíce přiblížit realitě. A tím chci říct i tím "nedokonalým", co lidé mají. Vašemu Simíkovi můžete vytvořit znaménko krásy, pihy nebo přidělat vrásky.

Oděv

V této části CAS si může každý hráč zvolit z několika možností. Kromě obrovského výběru oblečení (horní, spodní díly + kompletní oděvy) si může hráč zvolit i boty a ty si upravit podle vlastního vkusu. Zde se opět setkáváme s editorem textur a barev, který je velmi užitečný mimo jiné i pro další úpravu interiéru domu Simíků. Na výběr máte i širokou škálu doplňků (náušnice, punčocháče, hodinky). Hráč si volí několik druhů oblečení dle příležitostí. Ke každému oděvu si může navíc zvolit jiný účes, což je další nesporná výhoda a novinka nového CAS.

Osobnost

Poslední částí CAS je úprava osobnosti Simíka. Vybíráte si zde vlastnosti Simíků, celoživotní přání atd. Chcete, aby Simík byl anti-televizní, hodný a vegetarián? Chcete, aby jeho celoživotním přáním bylo stát se Vládcem zla? To je jen na vás. Měnit můžete i hlas Simíka, vybrat jeho oblíbený pokrm, barvu i oblíbenou hudbu.
Vytvořili jste si Simí domácnost? V Sims 3 si ještě můžete dotvořit vztahy mezi členy domácnosti a hurá do hry!
Zdroj: Lovelysims.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama