The Sims 3

Video z Creators Campu

2. února 2009 v 6:19 | Michal
Na infinitesims.com se objevilo docela povedené video z The Sims 3 Creators Campu. Jsou v něm vidět i některé nové záběry z hraní hry.


zdroj: sims3.cz

4 nové screeny a odlkládá se vydání TS3

23. ledna 2009 v 14:05 | Michal
Opět jsou zde screenshoty tentokrát z hraní. Můžeme na nich vidět tři typy domů. Jako první je tu vila, další krásný útulný domeček a jako předposlední dům který připomíná nějaké sídlo čarodějnice. Na posledním nalezneme obrázek který připomíná "ježibabu". Mohlo by se jednat o nadpřirozenou postavu která se v The Sims 3 objeví?

Další tentokrát nemylou informací je to, že The Sims 3 se odkládá na jaro 2009, informuje o tom Xzone. Což tedy neznamená, že tato informace je oficiální. Nabídl také svítilnu na klíče s logem The Sims 3. Doufejme, že vydání zůstane stejné.

TS3 - Vytvoř si Simíka - zcela nové možnosti

23. ledna 2009 v 7:13 | Michal
 • Jste skalními fanoušky nové série The Sims? Milujete tvoření simíků? Oblékání? No v tom případě je tento článek o nové tvorbě simíků přesně pro vás!
 • Stačí kliknout na celý článek

The Sims 3 zlevněno!

19. ledna 2009 v 7:34 | Michal

Dobrá správa .... Předobjednávka The Sims 3 na Xzone.cz
byla zlevněna o sto korun. Nyní tedy stojí 1299,- Kč, což
je příjemná sleva. Mohli bych v těch slevách pokračovat. xD

Video interview s Benem Bellem

18. ledna 2009 v 9:17 | Michal
A máme tu nové interview s Benem Bellem. Ve videu můžeme vidět nějaké ukázky z The Sims 3 s Benovým komentářem. Zatím bohužel v angličtině.

Šest nových screenů z The Sims 3

18. ledna 2009 v 8:59 | Michal
Na SimTimes.de byly zveřejněny screenshoty které ukazují nového simíka a dění ve městě. Jsou to první screenshoty v tomto roce. Navíc zachycují mnoho simíku najednou. Podívejte se sami.


zdroj: TaDy

Nová fakta o TS 3

14. ledna 2009 v 15:14 | Michal

Stránky Infinite Sims přinesli nějaké novinky z vývojářského Creators Campu a zveřejnily některá nová fakta, která se objeví v The Sims 3. Také přibyl nový blog v sekci Vývojářské blogy.

 • Nemusíte využívat všech pět vlastností Simíka
 • Můžete si koupit dům se zařízením nebo ho můžete nechat vystěhovat a nastěhovat se do prázdného
 • Můžete si nastavit životnost (stáří) Simíka v rozmezí od 25 do 1000 dnů.
 • Většina objektů v katalogu nákupu byla vytvořena pomocí zabudovaného nástroje Vytvoř si styl.
 • Nové tlačítko s barvami, které vám zkomfortní práci při výstavě domu, nemusíte zbytečně mačkat Shift a jiné zkratky.
 • Můžete si nastavovat barvu a jas světel v domě i venku.
 • Možnost měnit podlahy a stěny bazénu
 • Batolata mohou navštívit město, avšak pouze v doprovodu dospělého Simíka. Děti školního věku již mohou cestovat sami.
 • Staří Simíci mají šedivé vlasy, ale nebude problém zamaskovat šediny vlastní barvou.
 • Stěnami můžete pohybovat, jak se vám zlíbí a přitom tapety a podlahy se budou přesouvat s nimi. Pokud budete mít např. postel u zdi a posunete zdí, postel se přesune také.
 • V každé rodině můžete zastavit stárnutí.

Komentované záběry z hraní The Sims 3

29. prosince 2008 v 12:16 | Michal
V krátkém video-preview pro Times Online popisuje Ben Bell, producent Sims 3, několik zajímavých věcí. Jednak vědce zkoušejícího svůj vynález na předměty v domácnosti, simíka věnujího se posilování a v neposlední řadě představení online video mashupu. S jehož pomocí bude vytváření videí z hry mnohem jednodušší než kdy předtím.


zdroj: thesims2.cz

Dalších 8 Screenshotů

28. prosince 2008 v 17:16 | Michal

Na webu SimTimes.de byli nedávno zveřejněny screenshoty zachycujíci dění v parku, v domě, pohledy na sousedství, východ slunce a mnoho dalšího. Screenshotů je celkem osm.Screenshoty jsou úžasné :DFakta v bodech - Simologie, Nové situace a nástroje, Zápory a Co zůstalo

22. prosince 2008 v 9:34 | Michal
Simologie (potřeby, přání, nálady Simíka)
 1. Nový systém místo Přání a obav se jmenuje Sny a sliby. Pokud si váš Simík přeje zahrát si hru, nemusíte mu toto přání splnit, ale můžete mu to slíbit. Pokud ovšem porušíte sliby, výrazně to zasáhne Simíkovu psychiku.
 2. Ačkoliv se zprvu zdálo, že potřeby budou zredukovány jen na 4, nakonec se zredukovaly na 6 (hlad, potřeba WC, hygiena, zábava, společenskost a energie).
 3. Vztahy mezi Simíky jsou dokonale provedené. Pokud váš Simík potká jiného Simíka, můžete se dočkat zcela nového způsobu seznamování. Nyní se také nad Simíkem objevuje Simíkův názor, třeba: "Nelíbí se mi Simík Jan" nebo "Nerad se objímám se Simíky, které tolik neznám."
 4. Nyní budete mít mnohem větší přehled o Simíkových náladách, když bude rozzuřený, poznáte to díky ikonce zobrazující tento stav. Ikonek je ve hře opravdu hodně, takže se můžete setkat i s několika druhy nálady.
 5. Vysoká úroveň logiky Simíků umožňuje vychovávat a učit jiné Simíky. Otec může naučit svého syna lovit velké ryby nebo předat rodinný recept.
 6. Vzpomínky nám nahrazují důvody, proč se Simík jak chová. Závisí to na pohodlnosti cestě domů a podobných zážitcích.

Fakta v bodech - Tvorba Simíka a Stavění a výbava domu

22. prosince 2008 v 9:32 | Michal
Tvorba Simíka
 1. Simík se vám nyní může podobat, k dispozici máte nespočet nových nástrojů na jeho vhledovou i psychickou stránku.
 2. Na výběr máte opravdu nekonečné množství barev a vzorů, které si můžete upravovat podle sebe a tím si vytvořit např. úplně nové tričko přímo ve hře.
 3. U Simíka si můžete podle přání nastavit i boty, ponožky, podkolenky, svaly a tloušťku, čepice, náramky, řetízky, piercing, tetování, náušnice, pihy, vrásky a další. Tvar nohy se bude měnit podle bot, např. podle domácích papučí nebo botám na podpatcích.
 4. Vlasy se dělí do čtyř druhů úprav. Můžete měnit barvu kořínku, základní barvy, konečků a odlesků. Vytvořené vlasy si můžete uložit jako vlastní.
 5. U jména každého Simíka si konečně můžeme nastavit i příjmení (takže už žádná Jana Novák, nebo Jan Nováková).
 6. Váš Simík je osobnost, nyní nastavíte jeho sociální a psychickou část opravdu podrobněji. Každému Simíkovi můžete přidat 5 speciálních vlastností, které zásadně určují jeho chování a projevují se během hraní. Není problém ze svého Simíka udělat vegetariána, kleptomana, génia na PC, milovníka Pizzy, zlého nebo hodného. Na výběr máte kolem 70 vlastností a tím pádem můžete vyzkoušet kolem 700 milionů variací! Dráždivý Simík se rozčílí, stačí mu jen říct, ať něco zpraví atd.
 7. Nastavte si oblíbenou barvu, hudební styl nebo jídlo vašeho Simíka.
 8. Můžete měnit Simíkův hlas od hrubého po tenoučký.

Fakta v bodech - Nové sousedství

22. prosince 2008 v 9:29 | Michal
Nové sousedství
 1. Nové sousedství Sunset Valley bude živé a neomezené. Ve hře se budete smět pohybovat bez načítacích obrazovek mezi všemi lokacemi hry, což výrazně zlepší plynulost hraní.
 2. Vaši sousedé stárnou, mají děti a umírají. Před očima vám bude vyrůstat sousedovo děcko.
 3. V sousedství se můžete pohybovat pěšky, autem, na kole i taxíkem. V živém městě i v temných uličkách můžete narazit na jedinečné Simíky, kteří zrovna projdou nebo projedou kolem vás např. z nákupu.
 4. Auta se pohybují všude po městě a zastavují před obchody nebo prostě tam, kde chcete aby zastavili.
 5. V sousedství naleznete obchody, knihovnu, několik budov pro vaše zaměstnání (škola, nemocnice, továrna...), les, park, restauraci, pláž, hřiště a další...
 6. Město je kompletně upravitelné během hry, můžete si nastavit podle sebe úplně vše.
 7. Všechno ve hře se děje kvůli NĚČEMU. Jestli někdo přejde přes silnici, je to součástí dynamického děje, není to náhodná činnost, vše má svůj důvod.
 8. Přechody dne a noci ve městě… Když slunce zapadá a vychází, mění se stíny a nastává tma.
 9. Rychlým kliknutím na tlačítko pošlete Simíka do obchodu nebo do práce, aniž byste museli přecházet na druhý okraj opravdu rozlehlé mapy. Mapa nám pomůže nalézt svůj cíl cesty.
 10. Můžete si vytvořit dokonce vlastní sousedství, ovšem nemůžeme měnit polohu cest a silnic.

The Sims 3 Hudba

22. prosince 2008 v 9:25 | Michal

Po obrázkových ochutnávkách chystaného třetího pokračování The Sims je načase udělat si také malou exkurzi do zákulisí připravovaného soundtracku. Na tom se svým týmem pilně pracuje renomovaný skladatel Steve Jablonsky.
Článek obsahuje 2 videa.
Můžete si tu písničku stáhnout i jako mp3 stáhněte
The Sims 3 - Nový oficiální CD obal!

21. prosince 2008 v 12:13 | Michal
Mám pro vás skvělou novinku!
Server Amazon.co.uk zveřejnil nový obal k The Sims 3!
Je naprosto supeer! Ostatně to můžete posoudit sami.
tady už slibovaný obal ↓

zdroj: TaDy

Další Screen The Sims 3

21. prosince 2008 v 10:35 | Michal
 • Mám tu pro vás další Screen z The Sims 3

The Sims 3 - Nové Artworky Z Obalu

21. prosince 2008 v 10:03 | Michal
Pokud jste našli oblibu v Simících, které můžete vidět na oficiálním obalu The Sims 3, můžete si nyní stáhnout jejich artworky. Podle mě se tito Simíci velmi povedli, ale uvidíme, zda budou takoví i ve hře.

Také bylo oficiálně potvrzeno vydání The Sims 3 pro mobilní telefony. Prý to bude první platforma, na kterou hra vyjde.

Skvělé video z The Sims 3 & Dva nové obrázky

20. prosince 2008 v 17:33 | Michal
Dneska jsme jsem přidal video s The Sims 3, které se dá považovat jako třetí trailer! Video ukazuje nevšední okamžiky ze hry, o kterých by se vám mohlo v předchozích titulech jen zdát. Dříve se tomu dalo jen těžko uvěřit, ale tohle video je důkazem, že si z nás vývojáři nedělali srandu.

Ben Bell: Můžete jít na rande na pláži, na hřbitov na piknik s rodinou, hledat vzácné asteroidy při cestě domů, můžete být zatčeni policií nebo mít svou vědeckou laboratoř. Existuje tolik věcí v The Sims 3, o kterých hráči ještě nemají ani potuchy.


Sims 3 - Tři Nové Screenshoty

20. prosince 2008 v 16:42 | Michal
Pro vývojáře je prosinec zřejmě nějak výjimečný, jelikož na internetu je poslední dobou docela hodně nových obrázků z The Sims 3. Nyní se můžete podívat na dětské hřiště, ducha na hřbitově nebo ulici města.

Jak se staví sen v The Sims 3

20. prosince 2008 v 12:09 | Michal
Do zahraniční VIP sekce přibylo pět nových obrázků ze stavebního módu v The Sims 3. Sice nejsou v moc velkém rozlišení, ale můžeme se postupně podívat, jak se staví dům snů.Pokud
je chcete vidět klikněte na Celý článek. Zdroj: TaDy

The Sims 3 - Další obrázek z bistra

20. prosince 2008 v 12:01 | Michal
Na internetu, konkrétně The Sims Polska se objevil nový obrázek z The Sims 3:
Také se nechal slyšet Will Wright, legendární tvůrce The Sims a Spore, že chystá nějaký nový unikátní projekt.
"Momentálně pracuji na velkém projektu, kterého si velmi cením, ale nechci o tom mluvit, protože bude trvat nejméně tři roky, než by nová hra vyšla. Nechci, aby se říkalo, že o něčem mluvím tak předčasně."
 
 

Reklama